Wynajem z oc sprawcy

wynajem z oc sprawcyWynajem auta zastępczego z OC sprawcy dla poszkodowanego w kolizji.

Po pierwsze MASZ PRAWO do bezpłatnego wypożyczenia samochodu zastępczego z oc sprawcy kolizji. Koszty  wynajmu auta zastępczego w całości pokrywa towarzystwo ubezpieczeń sprawcy kolizji. Jeśli poszkodowany chce skorzystać z auta  zastępczego z oc sprawcy, musi  nas o tym poinformować a RT cars załatwi resztę formalności. Decyzja o wyborze wypożyczalni samochodów należy tylko do Ciebie. Musisz także dowieść, że pojazd zastępczy jest mu potrzebny do wykonywania podstawowych czynności np. zawodowych czy wypełniania obowiązków rodzinnych np. dojazd do lekarza na zakupy do pracy czy też dowóz dziecka do szkoły czy przedszkola. Nasza wypożyczalnia załatwi to za Ciebie.

Jak wypożyczyć samochód zastępczy po kolizji?

Musisz jednak pamiętać o tym, że klasa wypożyczonego samochodu nie może być wyższa od tego, jakie zostało uszkodzone podczas kolizji czy wypadku. Wynajem auta zastępczego w RT cars jest bezgotówkowy, inaczej mówiąc  nie poniesiesz żadnych wydatków związanych z wypożyczeniem samochodu na czas naprawy Twojego auta.  Za cały czas najmu zapłaci towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy. Od nas otrzymasz samochód zastępczy tej samej klasy co uszkodzone, przy minimum formalności. Wynajem takiego auta zastępczego jest bezgotówkowy  bez limitu kilometrów bez kaucji. Bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego dla poszkodowanego z oc sprawcy tylko w RT cars. Samochód zastępczy Szczecin na czas naprawy otrzymasz za darmo na czas naprawy. Koszt wynajmu auto zastępcze szczecin pokryje towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji.

Kiedy można za darmo wypożyczyć samochód zastępczy?

  • Samochód należy Ci się z polisy OC sprawcy czyli kierowcy który spowodował wypadek z Twojego ubezpieczenia Auto Casco lub od dealera po awarii samochodu jeśli jest na gwarancji.
  • Jeżeli  używasz auta do  celów prywatnych, możesz wypożyczyć samochód i starać się o zwrot kosztów wynajęcia pojazdu zastępczego. W naszej wypożyczalni to my zajmiemy się tym za Ciebie bo każdy przypadek towarzystwo rozpatruje indywidualnie.
  • Auto zastępcze otrzymasz bez żadnych przeszkód, jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą lub jest Ci ono potrzebne w codziennej pracy.
  • Jeżeli miałeś kolizję  i Twój pojazd został uszkodzony lub uległ awarii, powinieneś otrzymać auto zastępcze z ubezpieczenia AC lub Assistance.
5.00 avg. rating (99% score) - 404 votes
Zadzwoń i zarezerwuj auto